semia-na-prirode

Сімейний відпочинок на природі з дитиною

Що ви зазвичай робите у вихідні? Кожна сім’я мріє провести вікенд цікаво і корисно: добре відпочити, набратися сил і натхнення на цілий робочий тиждень, отримати незабутні враження, дізнатися щось нове … Спробуємо надихнути вас і вашу сім’ю на активний вікенд. Поки діти маленькі і потребують нашої уваги, є можливість насолоджуватися сімейним спілкуванням, все робити спільно: радіти, бажати, пізнавати, рухатися.

Літо – на вулиці тепло, світить сонечко. Природа кличе! Хочеться дихати свіжим повітрям, насолоджуватися легким вітерцем в тіні дерев, ходити по шовковій траві босоніж, наповнюватися енергією чистої води? Будь ласка! Ви все ще задається питанням, куди можна поїхати відпочивати влітку? Відмінна ідея сімейного вікенду – відпочинок на природі в будиночках або наметі всією сім’єю на нашій базі відпочинку Десенка.

Насправді, організувати такий відпочинок дуже просто. Кілька хвилин на машині з Києва – і ви на місці.

Як жити на відпочинку ви визначаєте самі: приїхати, розкласти намет і насолоджуватися відпочинком в нашому кемпінгу, або орендувати недорого будиночок і відпочивати більш комфортно.

Спробуємо пояснити, чому відпочинок в таких умовах є важливим для сім’ї.

Чи знаєте ви, що людська психіка розкривається поступово, повторюючи еволюцію цивілізації, кожна дитина наслідує і в певний час активує якості первісних людей, початкових поселень, перших громад і історичних князівств? Саме тому кожному з нас для здорового розвитку доцільно час від часу надаватися в умовах, близьких до первісних: мама створює затишок в домі, годує, піклується, пестить; папа демонструє особисті досягнення, допомагає міцніти, вчить хитрості виживання, мотивує бути сміливим. Наші міські «джунглі» спотворюють ці початкові ролі батьків і роблять їх незрозумілими для дітей.

Приїжджайте до нас на базу відпочинку, відпочиньте всією сім’єю , душею і тілом, відчуйте єднання з природою. Це надовго відновить ваші душевні і фізичні сили.

Чекаємо Вас! Замовляйте проживання на базі за цим посиланням.