Осень семья на природе

Осінь. На природу з родиною. Куди поїхати?

Ось-ось настане осінь, але це не означає, що пора пікніків і відпочинку на природі пройшла, адже нас чекає ще чимало теплих і сонячних днів, в які хочеться як слід насолодитися поки ще теплим сонечком і свіжим повітрям, а також красою осінньої природи, коли всі дерева набувають різноманітне забарвлення.

У вихідні необхідно відпочити від суєти робочих днів, насолодитися тишею і спокоєм. Вдома цього зробити не вийде, адже потрібно все перемити, перепрати і прибратися в квартирі. Тому, якщо ви дійсно хочете відпочити і приділити увагу родині, саме час зібрати речі і всією сім’єю відправитися на сімейний відпочинок на нашу базу “Десенка”.

Існує багато баз відпочинку, послугами яких ви можете скористатися, але у нас є незаперечна перевага – ми розташовані в Києві. Вам достатньо буде витратити мінімум часу, щоб вибратися на природу самим, тим більше, якщо у вашій сім’ї є машина. Якщо її немає, просто замовте таксі. Див. Розділ “контакти”.

Якщо ви віддаєте перевагу провести день біля води, порибалити, а потім зварити, з власноруч спійманої риби, юшку, посмажити шашлик і відпочити, так би мовити «душею», тоді вам потрібно взяти з собою рибальські снасті і казанок. Мангали та сковорода є на нашій базі відпочинку. Можна взяти з собою човен, щоб поплавати по річці Десенка або порибалити, у нас це безкоштовно. Якщо немає свого човна, уточнюйте, влітку працює прокат.

Раптом ви плануєте скористатися послугою кемпінгу, згадати студентські роки :), тоді вам знадобиться ще й намет, а також спальні мішки і туристичні каремати.

Також не варто забувати і про відповідний одяг, він повинен бути непромокаючим і захищати всю вашу сім’ю від холоду, адже восени все можливе, і хороша, сонячна погода може змінитися дощем і вогким вітром. Збираючись на відпочинок не забудьте про дозвілля дітей. Маленьким діткам можна взяти їх улюблені іграшки, а старші діти можуть так само зайнятися риболовлею або активними іграми на нашій базі відпочинку.

Не забувайте, що проведений на свіжому повітрі час не тільки допоможе вам і вашій родині відновити сили, а й ще більше згуртує вас, дітям допоможе відірватися від комп’ютерів і набратися сил для наступної навчального тижня.

А щоб сімейний відпочинок пройшов якнайкраще, не забувайте планувати його трохи заздалегідь, вибрати та забронювати кращий будиночок на базі “Десенка” використовуючи наш сервіс бронювання за цим посиланням.

Чекаємо вас і вашу родину!