1. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях, згідно з тарифами, що діють на момент реєстрації заїзду гостя. Оплата здійснюється Гостем в повному обсязі, готівкою або за безготівковим розрахунком до заселення в будиночок. Для заселення на базу відпочинку Гість зобов’язаний пред’явити паспорт або документ, що його замінює.

2. Після відправки заявки на бронювання будиночка, гостю відправляється повідомлення з даними для оплати броні.

3. Для підтвердження бронювання будиночка Гостем здійснюється передоплата в розмірі не меншої двох діб проживання.

4. У разі невнесення передоплати протягом 2-х діб після відправки заявки на бронювання будиночка, адміністрація має право анулювати заявку без попередження Гостя.

5. Якщо клієнт залишив невірні дані або не виходить на зв’язок в день заселення, щоб підтвердити заїзд та не має гарантованого бронювання (передоплати за проживання), таке бронювання буде скасовано.

6. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за проживання поверненню не підлягає.

7. Гість може анулювати номер без штрафних санкцій не менше ніж за 14 днів до дати заселення на базу відпочинку.

8. У разі незапланованого виїзду гостя (або скасування бронювання менш ніж за 14 днів до заїзду), на підставі заяви клієнта, адміністрація має право на власний розсуд зробити повернення грошей за вирахуванням 50% сплачених коштів, але не менше 5 ночей проживання.

9. Рішення про повернення коштів приймається на підставі письмового звернення гостя, надання документа, що посвідчує особу, протягом 30 днів після реєстрації звернення.

Для додаткової інформації звертайтеся до адміністрації бази відпочинку.